Aktualności

pokoje gościnne głubczyce

Raków jest małą wsią położoną w gminie Baborów, w powiecie głubczyckim województwa opolskiego. Jej nazwa najprawdopodobniej wzięła się od skorupiaków o tej samej nazwie, żyjących dawniej w rzece Cyna, która w późniejszym czasie została skarzona przez chemiczne ścieki z Branic oraz Głubczyc. Kiedyś teren wsi Raków należał do majątku rycerskiego, a później przekazywany był z rąk do rąk przez wiele lat, aż władzę nad nim w 1869 roku objął już ostatni właściel – Friedrich Latzel.

pokoje gościnne kietrz

Domki holenderskie są bardziej ekskluzywną wersją przyczep kempingowych. Podobnie do nich wyposażone są bowiem w kółka, dzięki którym można je dowolnie przesuwać i ustawiać. Są natomiast dużo większe, zazwyczaj posiadają prostokątny kształ oraz swoim wyglądem z zewnątrz przypominają małe domki.

noclegi racibórz

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia. Niech ten czas przyniesie mnóstwo uśmiechu, pokoju, pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych oraz inspirujących refleksji.

- Pokoje Gościnne w Rakowie.


Przy okazji pragniemy także przypomnieć Państwu o możliwości dokonywania zamówień na catering, oczywiście w tradycyjnych, świątecznych smakach.