O nas

W naszej ofercie znajdą Państwo pokoje gościnne w wysokim standardzie. Posiadamy przytulne apartamenty, w których znajduje się w aneks kuchenny wraz z niezbędnym sprzętem AGD do gotowania i akcesoriami do późniejszego spożycia przygotowanych posiłków. Apartamenty te posiadają również łazienki.


Ponadto dysponujemy pokojami zarówno jedno, jak i wielo osobowymi. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są telewizor, a nasi goście w obrębie całego budynku mogą skorzystać z darmowego dostępu do internetu. Chętne osoby mogą również wybrać opcję wynajmu pokoju wraz z wyżywieniem. Natomiast dla wszystkich gości, którzy zarezerwują u nas więcej niż dwa noclegi, mamy specjalne rabaty cenowe. Co więcej, oprócz standardowych pokoi wewnątrz budynku na posesji hotelu znajdują się również domki holenderskie, które stanowią ciekawą alternatywę noclegu.
Posiadamy także własny, strzeżony parking, piękny ogród z atrakcjami dla dzieci oraz umożliwiamy naszym Gościom korzystanie z grilla.

Gwarantujemy przyjemny odpoczynek w cichej i spokojnej okolicy, która stanowi doskonałe warunki, by odpocząć i zrelaksować się.